194 woningen zijn de afgelopen 10 dagen verhuurd

vestiging: Domica Eindhoven

Huur een woning in Eindhoven

Domica biedt dagelijks nieuwe huurwoningen in Eindhoven aan. Wil je een woning per direct huren? Dat kan. Wij hanteren geen wachtlijsten en verhuren al binnen 24 uur een woning. Benieuwd naar de woningen in Eindhoven?

bekijk ons aanbod

Huren in Eindhoven

Eindhoven is een bruisende stad met een warm Brabants hart. Moderne gebouwen, oude karakteristieke fabriekshallen en zakelijke kantoren wisselen elkaar af. Dat maakt wonen in Eindhoven dynamisch en gevarieerd. Ook vind je er veel sociale en culturele voorzieningen.

Eindhoven is onderverdeeld in zeven stadsdelen, 19 wijken en 109 buurten. De Strijp is het grootste deel van Eindhoven, opgevolgd door Woensel. De overige stadsdelen waar je een woning kunt huren zijn Gestel, Stratum, centrum en Tongelre. In ons aanbod vind je genoeg keuze om een huis te huren. Ook in de omringende gemeenten zoals Oorschot, Veldhoven, Helmond en Nuenen.

Woningaanbod Eindhoven

De wijken in Eindhoven zijn ruim opgezet. Daarbij let Eindhoven op kwaliteit van de huurwoning en de woonomgeving. Door heel de stad worden er veel nieuwbouwprojecten verhuurd. Met luxe appartementen, tot knusse woningen in de binnenstad. Allen luxe en betaalbaar huurwoningen.

Naar wat voor huurwoning ben jij op zoek?
Vraag ons team in Eindhoven om advies, schrijf je in als woningzoekende of bekijk eerst ons actuele aanbod huurwoningen. Een huurwoning in Eindhoven vind je gegarandeerd bij Domica!

Domica Eindhoven
Hoogstraat 10
5611 JR Eindhoven

Contact
Telefoon: +31(0)40-7820040

E-mail: eindhoven@domica.nl
Website: www.domica.nl/eindhoven

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur

Uw Domica vestiging


Almere
Postbus 1502
1300 BM Almere
Telefoon: +31(0)36 - 844 13 00
E-mailadres: almere@domica.nl

Almere

Amersfoort
Hendrik van Viandenstraat 34
3817AB Amersfoort
Telefoon: +31(0)33-4632499
E-mailadres: amersfoort@domica.nl

Amersfoort

Amstelveen
Singel 370
1016AH Amsterdam
Telefoon: +31(0)20-6391149
E-mailadres: amsterdam@domica.nl

Amstelveen

Amsterdam
Singel 370
1016AH Amsterdam
Telefoon: +31(0)20-6391149
E-mailadres: amsterdam@domica.nl

Amsterdam

Amsterdam-Zuid
Singel 370
1016AH Amsterdam
Telefoon: +31(0)20-6391149
E-mailadres: amsterdam@domica.nl

Amsterdam-Zuid

Apeldoorn
Nieuwstraat 15
7311HX Apeldoorn
Telefoon: +31(0)55-5761100
E-mailadres: apeldoorn@domica.nl

Apeldoorn

Arnhem
Steenstraat 71-A
6828 CD Arnhem
Telefoon: +31(0)26-3703666
E-mailadres: arnhem@domica.nl

Arnhem

Barendrecht
Vest 167
3311TV Dordrecht
Telefoon: +31(0)78-6311954
E-mailadres: dordrecht@domica.nl

Barendrecht

Breda
Nieuwe Haagdijk 65
4811 TC Breda
Telefoon: 076-7820940
E-mailadres: breda@domica.nl

Breda

Delft
Admiraal de Ruyterweg 307
3031AA Rotterdam
Telefoon: +31(0)10-2680024
E-mailadres: rotterdam@domica.nl

Delft

Den Bosch
Vughterstraat 150
5211GN 's-Hertogenbosch
Telefoon: +31(0)73-6128110
E-mailadres: DenBosch@Domica.nl

Den Bosch

Den Haag
Admiraal de Ruyterweg 307
3031AA Rotterdam
Telefoon: +31(0)10-2680024
E-mailadres: rotterdam@domica.nl

Den Haag

Deventer
Nieuwstraat 15
7311HX Apeldoorn
Telefoon: +31(0)55-5761100
E-mailadres: apeldoorn@domica.nl

Deventer

Diemen
Singel 370
1016AH Amsterdam
Telefoon: +31(0)20-6391149
E-mailadres: amsterdam@domica.nl

Diemen

Doetinchem
Steenstraat 71-A
6828 CD Arnhem
Telefoon: +31(0)26-3703666
E-mailadres: arnhem@domica.nl

Doetinchem

Dordrecht
Vest 167
3311TV Dordrecht
Telefoon: +31(0)78-6311954
E-mailadres: dordrecht@domica.nl

Dordrecht

Ede
Steenstraat 71-A
6828 CD Arnhem
Telefoon: +31(0)26-3703666
E-mailadres: arnhem@domica.nl

Ede

Eindhoven
Hoogstraat 10
5611 JR Eindhoven
Telefoon: +31(0)40-7820040
E-mailadres: eindhoven@domica.nl

Eindhoven

Enschede
P/a Nieuwstraat 15
7311 HX Apeldoorn
Telefoon: +31(0)55 - 57 61 100
E-mailadres: enschede@domica.nl

Enschede

Gorinchem
Vest 167
3311TV Dordrecht
Telefoon: +31(0)78-6311954
E-mailadres: dordrecht@domica.nl

Gorinchem

Groningen
Nieuwe Ebbingestraat 82
9712NN Groningen
Telefoon: +31(0)50-711 60 82
E-mailadres: groningen@domica.nl

Groningen

Haarlem
Singel 370
1016AH Amsterdam
Telefoon: +31(0)20-6391149
E-mailadres: amsterdam@domica.nl

Haarlem

Helmond
Hoogstraat 10
5611 JR Eindhoven
Telefoon: +31(0)40-7820040
E-mailadres: eindhoven@domica.nl

Helmond

Hilversum
Kerkbrink 33
1211BW Hilversum
Telefoon: +31(0)35-2018411
E-mailadres: hilversum@domica.nl

Hilversum

Kampen
Assendorperstraat 8
8011KA Zwolle
Telefoon: +31(0)38-4237670
E-mailadres: zwolle@domica.nl

Kampen

Leiden
Langebrug 85
2311TJ Leiden
Telefoon: 071-8200378
E-mailadres: leiden@domica.nl

Leiden

Lelystad
Postbus 1502
1300 BM Almere
Telefoon: +31(0)36 - 844 13 00
E-mailadres: almere@domica.nl

Lelystad

Maastricht
Keulsepoort 18
5911 BZ Venlo
Telefoon: 077 - 369 05 20
E-mailadres: venlo@domica.nl

Maastricht

Nijmegen
Steenstraat 71-A
6828 CD Arnhem
Telefoon: +31(0)26-3703666
E-mailadres: nijmegen@domica.nl

Nijmegen

Oss
Vughterstraat 150
5211GN 's-Hertogenbosch
Telefoon: +31(0)73-6128110
E-mailadres: DenBosch@Domica.nl

Oss

Roosendaal
Hulsdonksestraat 7
4703 AP Roosendaal
Telefoon: 0165-536893
E-mailadres: roosendaal@domica.nl

Roosendaal

Rotterdam
Admiraal de Ruyterweg 307
3031AA Rotterdam
Telefoon: +31(0)10-2680024
E-mailadres: rotterdam@domica.nl

Rotterdam

's Gravenhage
Admiraal de Ruyterweg 307
3031AA Rotterdam
Telefoon: +31(0)10-2680024
E-mailadres: rotterdam@domica.nl

's Gravenhage

's-Hertogenbosch
Vughterstraat 150
5211GN 's-Hertogenbosch
Telefoon: +31(0)73-6128110
E-mailadres: DenBosch@Domica.nl

's-Hertogenbosch

Schijndel
Vughterstraat 150
5211GN 's-Hertogenbosch
Telefoon: +31(0)73-6128110
E-mailadres: DenBosch@Domica.nl

Schijndel

Spijkenisse
Admiraal de Ruyterweg 307
3031AA Rotterdam
Telefoon: +31(0)10-2680024
E-mailadres: rotterdam@domica.nl

Spijkenisse

Tiel
Vest 167
3311TV Dordrecht
Telefoon: +31(0)78-6311954
E-mailadres: dordrecht@domica.nl

Tiel

Tilburg
P/a Vughterstraat 150
5211GN 's-Hertogenbosch
Telefoon: +31(0) 13 782 09 99
E-mailadres: tilburg@domica.nl

Tilburg

Utrecht
Oudegracht 2
3511AM Utrecht
Telefoon: +31(0)30-2319400
E-mailadres: utrecht@domica.nl

Utrecht

Venlo
Keulsepoort 18
5911 BZ Venlo
Telefoon: 077 - 369 05 20
E-mailadres: venlo@domica.nl

Venlo

Waalwijk
Vughterstraat 150
5211GN 's-Hertogenbosch
Telefoon: +31(0)73-6128110
E-mailadres: DenBosch@Domica.nl

Waalwijk

Weert
Keulsepoort 18
5911 BZ Venlo
Telefoon: 077 - 369 05 20
E-mailadres: venlo@domica.nl

Weert

Weesp
Singel 370
1016AH Amsterdam
Telefoon: +31(0)20-6391149
E-mailadres: amsterdam@domica.nl

Weesp

Zaltbommel
Vughterstraat 150
5211GN 's-Hertogenbosch
Telefoon: +31(0)73-6128110
E-mailadres: DenBosch@Domica.nl

Zaltbommel

Zutphen
Nieuwstraat 15
7311HX Apeldoorn
Telefoon: +31(0)55-5761100
E-mailadres: apeldoorn@domica.nl

Zutphen

Zwolle
Assendorperstraat 8
8011KA Zwolle
Telefoon: +31(0)38-4237670
E-mailadres: zwolle@domica.nl

Zwolle

Contactformulier

Huurwoning huren
Pararius